מומחה, מטפל/ת כתבת ספר?
מסתכלים עליך אחרת!

יש לך ספר מקצועי במגירה?
יש לנו קהל צמא לתוכן!

אמציה הוצאת ספרים
מתמחה בספרות מקצועית
בתחומי הטיפול השונים
לחצו כאן לפרטים נוספים
חדש על המדף!!!
מאת אורית רוזנבוים
לחצו כאן עכשיו!
חדש על המדף
אימון לילדים בוויסות חושי 
מאת דפנה ורם (סדנלר)

לחצו כאן עכשיו!
עוד כנס מרתק מבית אמציה FC:
בחינוך, אהבה
היא כל הטיפול

להרשמה הקישו כאן!
דף הבית >> החנות שלנו >> טיפול בהבעה ויצירה >> שאלות לא קלות מאת: עדולה (סבינה מסג) ופרופ. עמירם רביב
 
שם המוצר/פריט:שאלות לא קלות מאת: עדולה (סבינה מסג) ופרופ. עמירם רביב
מחיר מחירון:₪68.00
המחיר שלנו:₪57.80
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪20.00
זמן אספקה:21 ימי עסקים
תקופת אחריות:0
מק''ט:0297

הוסף לסל  כמות במלאי: 10


מידע נוסף

ספר ייחודי זה, פרי שיתוף פעולה בין המשוררת עדולה (סבינה מסג) לבין הפסיכולוג, פרופ' עמירם רביב, מציע שילוב של שירים הלקוחים מעולם הרגשות של ילדים, עם תובנות פסיכולוגיות. מעבר להנאה מקריאת השירים או מהאזנה להם, הם יכולים לשמש גם פתח לדיאלוג עם המאזינים.

ליד כל שיר מופיע טקסט פסיכולוגי, המציע הסבר והרחבה לשירים. הטקסטים הפרשניים הם בגדר הצעה לא מחייבת. בחלקם מובא ידע פסיכולוגי התפתחותי שיועיל להורים ולמחנכים, ומספר רעיונות להבנת השיר והילד. בחלקם מוצעת הדגמה של דרך הפעולה לניהול השיחה בעקבות השיר. גננות וגננים, מורות מורים ואנשי מקצוע העובדים עם ילדים ימצאו כאן חומר להפעלה בקבוצה.

הספר עוסק במכלול הכישורים המרכיבים את האינטליגנציה הרגשית: העשרה רגשית - פיתוח יצירתיות - כישורים חברתיים - פיתוח מודעות לתחושות ורגשות. ילדים שלומדים לבטא את עצמם בצורה עשירה יותר מבחינה רגשית ולשונית, וקולטים את רגשות הזולת, גדלים להיות מבוגרים גמישים יותר ומתפקדים טוב יותר במסגרות חברתיות שונות. הורים היודעים לשוחח עם ילידהם על שירים וסיפורים יעשירו את כישוריהם, יגבירו את הנאתם ויעצימו את הקשר בינם לבין ילדיהם. 

פרופ עמירם רביב, פסיכולוג חינוכי וקליני, חבר בסגל בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל-אביב, לשעבר ראש החוג וראש המגמה הקלינית של הילד. בעבר היה מנהל שרות פסיכולוגי חינוכי ופסיכולוג ראשי בשרות הפסיכולוגי הייעוצי במשרד החינוך. במשך שנים רבות הוא עוסק בכתיבה של חומרי הדרכה להורים ובייעוץ לטיפוח והעשרה קוגניטיבית ורגשית, באמצעות ספרות ילדים.

עדולה היא המשוררת סבינה מסג. "יצירותיה של עדולה הן רגישות, מעודנות ומביאות בפני הילד, החי בעולם שבו האורבניות, הטכנולוגיה והריחוק מהטבע שולטים, את הקרבה לאדמה, לנוף הישראלי ולאדם. עדולה מצליחה לשמור על גובהה וצלילותה של השפה, ועם זאת יצירותיה אמינות, פשוטות ומדברות אל הנמען, הילד". מנימוקי ועדת השופטים (נורית זרחי, ד"ר מירי ברוך, מירה מאיר), פרס לאה גולדברג תשנ"ב.

ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
רץ לי בראש
שירים שהם שפה:
תקשורת חיובית ובונה
עם ילדים עם עודף קשב ומרץ
מאת אסתר גולדברג
וקרן זגורי-כהן

לחצו כאן לפרטים
חדש
Facebook
books, books, library, archive