מומחה, מטפל/ת כתבת ספר?
מסתכלים עליך אחרת!

יש לך ספר מקצועי במגירה?
יש לנו קהל צמא לתוכן!

אמציה הוצאת ספרים
מתמחה בספרות מקצועית
בתחומי הטיפול השונים
לחצו כאן לפרטים נוספים
חדש על המדף
אימון לילדים בוויסות חושי 
מאת דפנה ורם (סדנלר)

לחצו כאן עכשיו!
חדש על המדף!!!
מאת אורית רוזנבוים
לחצו כאן עכשיו!
דף הבית >> החנות שלנו >> טיפול משפחתי >> להיות הסופר של חייך מאת: פרופ. אדיר כהן
 
שם המוצר/פריט:להיות הסופר של חייך מאת: פרופ. אדיר כהן
מחיר מחירון:₪98.00
המחיר שלנו:₪49.00
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪20.00
זמן אספקה:21 ימי עסקים
תקופת אחריות:0
מק''ט:0183

הוסף לסל  כמות במלאי: 10


מידע נוסף
עניינו של הספר שלפנינו הוא לסייע בפגישה עם היצירה הספרותית, להשתתף בשיח הנרקם עם הסיפור, להצביע על אפשרויות לפתיחת ערוצים בין היצירה לקוראה, להמליץ על האזנה קשובה ליצירה שהיא בעת ובעונה אחת אף האזנה לאני.
נעסוק במלים החיות ויוצרות החיים: בחוויית הסיפור ההופכת לחוויית ה"אני"; במסע המלים לתוך הנפש; בפגישת ה"אני" את העצמי בצומת הפגישות עם הדמויות הספרותיות; בכוחם של הסיפורים הרוקמים שיח לשחרר, לפרוק מתחים, ליצור הזדהות, להגביר תובנה, לברוא חוויות של גילוי, התנסות ריגושית ומציאת משמעות.

בספר שלפנינו שני חלקים בחלק הראשון מובאות עשרות יצירות, שנאספו, תורגמו או עובדו על ידי. היצירות מחולקות לחמישה עשר פרקים על פי הנושא הטיפולי שניתן להשתמש בהן. מבחינת הסוגים הספרותיים כונסו סיפורים קצרים וקצרצרים, מעשיות, אגדות, משלים ואף קטעי הגות מרוכזים ותמציתיים. לכל פרק מצורף מבוא ספרותי, פסיכולוגי, טיפולי.

החלק השני מביא חמישה-עשר פרקים של הצעות טיפוליות, תרגילים, הפעלות, הצעות לכתיבה, משימות יצירתיות, עיון בקטעי הגות מלווים, והמלצות למסע הגיבור של הקורא והמעיין, ההופך למסעו האישי. חלק זה מבקש להגביר את ההארה וההדגמה של נושאים שונים; להגדיל את המעורבות של הקורא ולעורר את חשיבתו; להוסיף חומרים לבחינה; להעשיר את נקודות התצפית וחוויות ההתייחסות; להפעיל את הקורא בשורה של אתגרים; לקחתו למסע משותף עם בני הלווייה הספרותיים, ההגותיים והיצירתיים אל הנחייתו והעשרתו של סיפורו שלו.

הגיעה השעה לפתוח במסע וכדברי החכם מן המזרח נאריהורא: תמיד ידעתי כי לבסוף אצא לדרך, אולם, אתמול לא ידעתי כי זה יהייה היום.

המחבר פרופ. אדיר כהן הוא מייסד לימודי הביבליותרפיה והתרפיה הפילוסופית וממטפחיהם בישראל ובעולם. משמש כפרופ. לחינוך ולביבליותרפיה באוניברסיטת חיפה וכראש החוג לחינוך במיכללת עמק יזרעאל. עמד בראש בית-הספר לחינוך, בראש החוג לחינוך ובראש לימודי התרפיות בעזרת יצירה והבעה באוניברסיטת חיפה. הוא מחברם של ספרים רבים בביליותרפיה, פילוסופיה של החינוך, ספרות וספרות ילדים. עורכם של כתבי-עת בתחומים הללו וחתן פרסים רבים, ישראלים ובין לאומיים.

ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
רץ לי בראש
שירים שהם שפה:
תקשורת חיובית ובונה
עם ילדים עם עודף קשב ומרץ
מאת אסתר גולדברג
וקרן זגורי-כהן

לחצו כאן לפרטים
חדש
Facebook
books, books, library, archive