מומחה, מטפל/ת כתבת ספר?
מסתכלים עליך אחרת!

יש לך ספר מקצועי במגירה?
יש לנו קהל צמא לתוכן!

אמציה הוצאת ספרים
מתמחה בספרות מקצועית
בתחומי הטיפול השונים
לחצו כאן לפרטים נוספים
חדש על המדף
אימון לילדים בוויסות חושי 
מאת דפנה ורם (סדנלר)

לחצו כאן עכשיו!
חדש על המדף!!!
מאת אורית רוזנבוים
לחצו כאן עכשיו!
דף הבית >> החנות שלנו >> טיפול משפחתי >> לדבר CBT עם הורים וילדים - מדריך למטפל ההתנהגותי קוגניטיבי מחבר\עורך: ד"ר נעמי אפל
 
שם המוצר/פריט:לדבר CBT עם הורים וילדים - מדריך למטפל ההתנהגותי קוגניטיבי מחבר\עורך: ד"ר נעמי אפל
מחיר מחירון:₪128.00
המחיר שלנו:₪115.20
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪20.00
זמן אספקה:21 ימי עסקים
תקופת אחריות:0
מק''ט:037

הוסף לסל  כמות במלאי: 10


מידע נוסף
לדבר CBT עם הורים וילדים - מדריך למטפל ההתנהגותי קוגניטיבי
מחבר\עורך: ד"ר נעמי אפל

יעילותו של הטיפול ההתנהגותי קוגניטיבי הוכחה במאות מחקרים במגוון רחב של בעיות אצל ילדים ומבוגרים. ספר זה מציע תפיסה טיפולית ייחודית וכלי התערבות יצירתיים ומעשיים פרי פיתוחה של ד"ר נעמי אפל, אשר מקדמים את יעילות הטיפול ההתנהגותי קוגניטיבי בילד ובהדרכת הורים. במסע מרתק המתאר צעד אחר צעד את מהלך הטיפול, יוכל המטפל ללמוד כיצד ליצור קשר בטוח ויחסי אמון עם ילדים והורים, להבנות הסברים פסיכו חינוכיים המותאמים לצרכיהם השונים, לקבוע עימם מטרות טיפוליות משותפות וליישם את הכלים המיועדים לפיתוח מיומנויות הוריות מיטיבות, ולטיפול בילדים הסובלים מחרדה, בעיות התנהגות וקושי במיומנויות חברתיות. הספר מסייע בהבנת התהליך הטיפולי הנרקם בין המטפל למטופליו הצעירים והוריהם, מעשיר באופן ניכר את ארגז הכלים של כלל המטפלים ובמיוחד את זה של מטפלים התנהגותיים קוגניטיביים. 

ד"ר נעמי אפל היא עובדת סוציאלית בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת ת"א, מומחית ומדריכה מוסמכת בטיפול התנהגותי קוגניטיבי .(CBT) מנהלת מכון "שיטות" ומנהלת שותפה של בית הספר ל CBT–פרט, זוג ומשפחה ברעננה. מרצה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א ובתוכניות השונות להכשרת מטפלים ב.CBT- עוסקת בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי ובהדרכת אנשי מקצוע. במהלך השנים פיתחה ד"ר אפל מגוון רחב של כלים וטכניקות במטרה לקדם ולהעמיק את תהליכי השינוי המתרחשים בטיפול התנהגותי קוגניטיבי עם מגוון אוכלוסיות. זהו ספרה החמישי, קדמו לו ארבעה ספרי ילדים: "המיכל הסודי של סבא ג'מיקו","אופי טופי – מלכת היופי", "כפתור האור של סבא ג'מיקו","זיזי וללי מגלות מהי חברות".
 

ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
רץ לי בראש
שירים שהם שפה:
תקשורת חיובית ובונה
עם ילדים עם עודף קשב ומרץ
מאת אסתר גולדברג
וקרן זגורי-כהן

לחצו כאן לפרטים
חדש
Facebook
books, books, library, archive