מומחה, מטפל/ת כתבת ספר?
מסתכלים עליך אחרת!

יש לך ספר מקצועי במגירה?
יש לנו קהל צמא לתוכן!

אמציה הוצאת ספרים
מתמחה בספרות מקצועית
בתחומי הטיפול השונים
לחצו כאן לפרטים נוספים
חדש על המדף
אימון לילדים בוויסות חושי 
מאת דפנה ורם (סדנלר)

לחצו כאן עכשיו!
חדש על המדף!!!
מאת אורית רוזנבוים
לחצו כאן עכשיו!
דף הבית >> החנות שלנו >> בריאות הנפש >> יצר ויצירה מאת: ד"ר ריקי גלזנר
 
שם המוצר/פריט:יצר ויצירה מאת: ד"ר ריקי גלזנר
מחיר מחירון:₪88.00
המחיר שלנו:₪74.80
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪20.00
זמן אספקה:21 ימי עסקים
תקופת אחריות:0
מק''ט:0218

הוסף לסל  כמות במלאי: 10


מידע נוסף
בעידן של חשיפה למיניות בכל אמצעי התקשורת, ותופעות של סטיה מינית ואלימות מינית, ההולכת וגוברת בקרב בני הנוער - יש חשיבות רבה לתפיסת המיניות של המתבגרים.
כיצד היא נוצרת? מה משפיע עליה? האם קיימים הבדלי מיגדר והבדלים הקשורים בשייכות דתית? במחקר זה נסקרו תיאוריות שונות הטוענות שאי השוויון בין המינים והסטריאוטיפים המיניים הינם תוצר של מבנים חברתיים.

ההתנהגות המינית של המתבגר מושפעת לא רק באופן אובייקטיבי מהתפתחותו הפיזיולוגית והפסיכולוגית, אלא גם מתפיסה סובייקטיבית של המיניות. תפיסה סובייקטיבית זו ממחישה את ההבדל בין התפיסה המערבית המודרנית לבין תפיסת היהדות את המיניות.
ייחודו של מחקר זה הוא בבחינת תפיסת המיניות, הכוללת את המורכבות של היחס שבין 'יצר' ו'יצירה', של מתבגרים בישראל. כיצד הם מתמודדים עם הדחפים? איזו השפעה יש ל'יצירה' על ה'יצר'?

ד"ר ריקי גלזנר הינה פסיכולוגית שיקומית-קלינית ויועצת חינוכית, אשר עובדת שנים רבות עם מתבגרים, דתיים וחילוניים, במערכות חינוכיות ובקליניקה. בתחומי הטיפול שלה כלולים גם הדרכות הורים למתבגרים. ד"ר גלזנר עבדה זמן רב במרפאה פסיכיאטרית בבית חולים "שניידר" והתמחתה בטיפול באנורקסיה ובהפרעות אישיות. בתחום האקדמי משמשת ד"ר ריקי גלזנר כראש מסלול חינוך מיוחד במכללת "אורות ישראל", מרצה בפסיכולוגיה וביבליותרפיה ומנחה סטודנטים בפרקטיקום, במסגרת לימודי יעוץ חינוכי לקראת תואר שני. במסגרת השתלמויות המועברות במערכות חינוך שונות נותנת המחברת סופרוויז'יו פרטני וקבוצתי ליועצים חינוכיים.
ספר זה נכתב בעקבות מחקר שנערך על ידי המחברת במסגרת לימודיה לקראת תואר שלישי, בהנחיית פרופ' מרדכי רוטנברג, מהאוניברסיטה העברית, ירושלים. הספר מיועד לפסיכולוגים, עובדי רווחה, יועצים חינוכיים ואנשי בריאות הציבור.

ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
רץ לי בראש
שירים שהם שפה:
תקשורת חיובית ובונה
עם ילדים עם עודף קשב ומרץ
מאת אסתר גולדברג
וקרן זגורי-כהן

לחצו כאן לפרטים
חדש
Facebook
books, books, library, archive