מומחה, מטפל/ת כתבת ספר?
מסתכלים עליך אחרת!

יש לך ספר מקצועי במגירה?
יש לנו קהל צמא לתוכן!

אמציה הוצאת ספרים
מתמחה בספרות מקצועית
בתחומי הטיפול השונים
לחצו כאן לפרטים נוספים
חדש על המדף!!!
מאת אורית רוזנבוים
לחצו כאן עכשיו!
מכתבי אהבה
יצר, יוצר, יצירה

מאת: אדיר כהן
הקישו כאן עכשיו!
חדש על המדף
אימון לילדים בוויסות חושי 
מאת דפנה ורם (סדנלר)

לחצו כאן עכשיו!
דף הבית >> החנות שלנו >> טיפול התנהגותי קוגנטיבי >> טיפול קוגניטיבי התנהגותי: מבוא לשיטה, כלים למטפלים ועוד מחבר\עורך: ג'ודית ס. בק
 
שם המוצר/פריט:טיפול קוגניטיבי התנהגותי: מבוא לשיטה, כלים למטפלים ועוד מחבר\עורך: ג'ודית ס. בק
מחיר מחירון:₪138.00
המחיר שלנו:₪124.20
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪20.00
זמן אספקה:21 ימי עסקים
תקופת אחריות:0
מק''ט:035

הוסף לסל  כמות במלאי: 10


מידע נוסף
טיפול קוגניטיבי התנהגותי: מבוא לשיטה, כלים למטפלים ועוד
 
מחבר\עורך: ג'ודית ס. בק
 
 
ד"ר ג'ודית ס. בק מגישה לקוראיה ספר מעשי המהווה מקור סמכות בנושא יסודותיה, עקרונותיה והיבטיה הקליניים של שיטת ה-CBT. צעד אחר צעד, מדריכה ד"ר בק את הקוראים, באופן ברור ונגיש, כיצד ליישם בהצלחה טכניקות מבוססות-ראיות שיכולות להביא לשינויים רגשיים והתנהגותיים ארוכי-טווח. מהדורה מעודכנת זו מביאה מניסיונה רב-השנים של ד"ר בק כקלינאית, מרצה ומדריכה מקצועית.
 
ספר זה יקנה לקוראיו מיומנויות חיוניות ליצירת קשר טיפולי, הערכת המטופל, המשגת מקרים, תכנון טיפול, הבניית הפגישות הטיפוליות והפעלה התנהגותית. תמצאו כאן הסבר מקיף בנוגע לטכניקות טיפול עיקריות, שיסייעו לכם לזהות מחשבות אוטומטיות, להעריכן ולהגיב אליהן; לשנות הנחות ואמונות יסוד; ולתכנן ולבצע ניסויים התנהגותיים. בנוסף, תמצאו כאן פרקים העוסקים בהתמודדות עם בעיות בתהליך הטיפולי ובמניעת הישנות של ההפרעות. 
 
ד"ר בק משתמשת לאורך ספר זה בפגישותיה עם "סאלי", מטופלת צעירה, להדגמת היישום הקליני של כל היבטי ה-CBT, תוך הדגשת נושאי הקשר הטיפולי, השימוש בעוצמותיהם של המטופלים לקידום הטיפול, ושימוש יעיל במשימות בית. בנוסף, תמצאו כאן סיכום מקרה לדוגמה וכן שבעה כלים טיפוליים שאותם תוכלו לצלם מדפי הספר לשימושכם. 
 
ספר זה נכתב עבור קהל רחב של אנשי מקצוע – מאלה העושים את צעדיהם הראשונים בעולם ה-CBT ועד למטפלים מנוסים השואפים ללטש את מיומנויותיהם. זהו מדריך מקצועי מהשורה הראשונה, וספר לימוד חיוני לקורסים בפסיכולוגיה קלינית, עבודה סוציאלית, פסיכיאטריה ופסיכותרפיה.
 
ד"ר ג'ודית ס. בק היא נשיאת מכון בק לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (www.beckinstitute.com) ומרצה עמיתה לפסיכולוגיה במחלקה לפסיכיאטריה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת פנסילבניה. עד כה ראו אור כ-100 מאמרים ופרקים מפרי עטה, וזאת נוסף על מספר ספרים המיועדים הן לאנשי מקצוע והן לקהל הרחב. ד"ר בק הרצתה במאות כנסים וימי עיון ברחבי העולם בנושאים הקשורים לטיפול קוגניטיבי-התנהגותי. נוסף על כך, היא שותפה לפיתוח שני כלי אבחון: ה-Beck Youth Inventories וה-Personality Belief Questionnaire. ד"ר בק היא עמיתה מייסדת של האקדמיה לטיפול קוגניטיבי, וכיהנה בעבר כנשיאתה.
 

ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
הספר הנמכר ביותר
בתחום ה- CBT 

לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
רץ לי בראש
שירים שהם שפה:
תקשורת חיובית ובונה
עם ילדים עם עודף קשב ומרץ
מאת אסתר גולדברג
וקרן זגורי-כהן

לחצו כאן לפרטים
Facebook
חדש
בהוצאת אמציה
המסע לשדונזיה
גילוי כוחות הקסם
בממלכת יצורי הנפש

מאת אפרת מעיין
לכל הפרטים לחצו כאן
books, books, library, archive
חדש