מומחה, מטפל/ת כתבת ספר?
מסתכלים עליך אחרת!

יש לך ספר מקצועי במגירה?
יש לנו קהל צמא לתוכן!

אמציה הוצאת ספרים
מתמחה בספרות מקצועית
בתחומי הטיפול השונים
לחצו כאן לפרטים נוספים
חדש על המדף!!!
מאת אורית רוזנבוים
לחצו כאן עכשיו!
חדש על המדף
אימון לילדים בוויסות חושי 
מאת דפנה ורם (סדנלר)

לחצו כאן עכשיו!
עוד כנס מרתק מבית אמציה FC:
בחינוך, אהבה
היא כל הטיפול

להרשמה הקישו כאן!
דף הבית >> החנות שלנו >> הנחיית קבוצות >> טיפול קבוצתי אנליטי בארץ זבת חלב ודבש
 
שם המוצר/פריט:טיפול קבוצתי אנליטי בארץ זבת חלב ודבש
מחיר מחירון:₪128.00
המחיר שלנו:₪115.20
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪20.00
זמן אספקה:21 ימי עסקים
תקופת אחריות:0
מק''ט:01

הוסף לסל  כמות במלאי: 10


מידע נוסף

עורכים: רובי פרידמן, יעל דורון
 

בשמחה ובהתרגשות, אנו מציגים בפניכם את הספר, "אנליזה קבוצתית בארץ חלב ודבש". אנליזה קבוצתית היא גישה להנחיית קבוצות המגדלת ומרפאה את היחיד, את היחסים בין יחידים בקבוצה הקטנה, ומעודדת להבין ולהיות פעיל בחברה הגדולה. האנליזה הקבוצתית מאפשרת להגיע למודעות עמוקה לגבי הקשר האמיץ בין היחיד לבין החברה, ובאשר למשותף הלא ידוע בין החברים בקבוצה – הלא מודע החברתי. כל אחד מחברי הקבוצה משקף ומהדהד את חלקיו הלא מודעים של האחר, ולפיכך, בטיפול בגישה זו חברי הקבוצה הם כלי הטיפול העיקרי.

המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית נוסד בתחילת המאה הנוכחית ומאגד את מיטב המטפלים הקבוצתיים בארץ. ספר זה, פרי עבודתה של קבוצת מנחי קבוצות מוכשרים, החברים במכון הישראלי לאנליזה קבוצתית, מורכב מפרקים שיש בהם ביטוי לתפישותינו המקצועיות המגוונות, כמו גם לעובדה שאנו פועלים במדינת ישראל, על כל מורכבותה.

עורכי הספר מייצגים את השילוב הבין דורי במכון: רובי פרידמן מייצג את הדורות שייסדו את המכון, ויעל דורון היא אנליטיקאית קבוצתית צעירה.

ד"ר רובי פרידמן, פסיכולוג קליני, אנליטיקאי קבוצתי, ממייסדי המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית ויו"ר לשעבר של המכון. נשיא ה- Group Analytic Society International. אוניברסיטת חיפה. יו"ר לשעבר של העמותה הישראלית להנחיה וטיפול קבוצתי. כותב בנושאיDreamtelling, היבטים בין אישיים של חלימה וסיפור החלום, ועל יישומים של התפיסה האנליטית הקבוצתית בנושאי הפרעות יחסים וההשפעה החברתית על היחיד במסגרות הקבוצתיות השונות.

יעל דורון, פסיכולוגית ואנליטיקאית קבוצתית. מטפלת אישית, זוגית ומנחת קבוצות. מנהלת את "מכון זוגות" ברמת גן. חברת סגל ומורה במכון הישראלי לאנליזה קבוצתית. מלמדת בביה"ס המרכזי לעו"סים בתל אביב, ובחוג לפסיכותרפיה של בי"ח רמב"ם והפקולטה לרפואה הטכניון, חיפה. כותבת על אנליזה קבוצתית והלא מודע החברתי, ודוקטורנטית בחוג לחינוך באוניברסיטת חיפה.

ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
רץ לי בראש
שירים שהם שפה:
תקשורת חיובית ובונה
עם ילדים עם עודף קשב ומרץ
מאת אסתר גולדברג
וקרן זגורי-כהן

לחצו כאן לפרטים
חדש
Facebook
books, books, library, archive