מומחה, מטפל/ת כתבת ספר?
מסתכלים עליך אחרת!

יש לך ספר מקצועי במגירה?
יש לנו קהל צמא לתוכן!

אמציה הוצאת ספרים
מתמחה בספרות מקצועית
בתחומי הטיפול השונים
לחצו כאן לפרטים נוספים
חדש על המדף
אימון לילדים בוויסות חושי 
מאת דפנה ורם (סדנלר)

לחצו כאן עכשיו!
חדש על המדף!!!
מאת אורית רוזנבוים
לחצו כאן עכשיו!
דף הבית >> החנות שלנו >> טיפול התנהגותי קוגנטיבי >> טיפול דיאלקטי התנהגותי חלק א' - ספר הדרכה לקלינאים
 
שם המוצר/פריט:טיפול דיאלקטי התנהגותי חלק א' - ספר הדרכה לקלינאים
מחיר מחירון:₪129.00
המחיר שלנו:₪103.00
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪0.00
זמן אספקה:21 ימי עסקים
תקופת אחריות:0
מק''ט:5243

הוסף לסל  כמות במלאי: 10


מידע נוסף
ד"ר קאתי מונשיין
טיפול דיאלקטי התנהגותי
חלק א'
ספר הדרכה לקלינאים

ספר זה נועד ללמד את יסודות הטיפול הדיאלקטי-התנהגותי (Dialectical Behavior Therapy- DBT) ולשפר את המקצועיות של מי שמעוניינים להשתמש בו בעבודתם. DBT הוא מודל שיצרה ד"ר מרשה לינהן מאוניברסיטת וושינגטון. מחקרים רבים מוכיחים את יעילותו בעבודה עם מטופלות ומטופלים הסובלים מבעיות קשות ומאתגרות כגון הפרעת אישיות גבולית. המודל שימושי גם בטיפול בהפרעות אישיות אחרות, כגון הפרעה דו-קוטבית, חרדה, התמכרויות ותחלואה כפולה. הוא יעיל הן לבני נוער והם למבוגרים. מלבד יעילותו במצבים של פתולוגיות קשות, זהו גם מודל מבוסס חוזקות המטפח התפתחות בריאה, שביעות רצון מוגברת בחיים ותפקוד ברמה מיטבית.
ספר זה מסביר את שיטת DBT בצורה בהירה ומבונת. מן הקריאה בו תלמדו על מיומנויות DBT קלסיות וחדשניות כאחת. תגלו איך ניתן לפנות לסגנונות למידה שונים ולהתאים התערבויות לטווחי קשב משתנים. תמצאו הצעות רבות כיצד לעשות את למידת המיומנויות מהנה, מעניינת ורלוונטית למגוון של מטופלים.
הספר עוסק בהיסטוריה ובפילוסופיה של DBT, בדיאלקטיקות, במיומנויות ובכלים נוספים שיסייעו לבסס את כשירותכם לעבודה בשיטה זו. תמצאו בו רעיונות שימושיים, דוגמאות קליניות ותיאורי מקרה לרוב. קלינאים חדשים ומנוסים כאחד יפיקו תועלת מגישתה של ד"ר מונשיין ומהצעותיה השימושיות לשיפור היכולת במודל מסובך זה.

ד"ר מונשיין, קלינאית, מפקחת ומנהלת קלינית, כתבה ספר שיגביר את החוסן שלכם בעבודה ויספק כלים להגברת המעורבות, כוח העמידה והדבקות ביעדים של המטופלים, תוך העלאת רמת התפקוד שלהם ושביעות רצונם בחיים.
ספר זה יהווה משאב רב ערך בעבודתכם עוד שנים רבות. אליו מתלווה ספר המשך, המכיל למעלה מ-150 דפי עבודה שניתנים לשימוש מיידי. בספר ההמשך תמצאו כלים שימושיים כגון כרטיסיות רישום, טפסים לניתוחי שרשרת תכניות למניעת הידרדרות ותכניות להחלמה.

ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
רץ לי בראש
שירים שהם שפה:
תקשורת חיובית ובונה
עם ילדים עם עודף קשב ומרץ
מאת אסתר גולדברג
וקרן זגורי-כהן

לחצו כאן לפרטים
חדש
Facebook
books, books, library, archive