מומחה, מטפל/ת כתבת ספר?
מסתכלים עליך אחרת!

יש לך ספר מקצועי במגירה?
יש לנו קהל צמא לתוכן!

אמציה הוצאת ספרים
מתמחה בספרות מקצועית
בתחומי הטיפול השונים
לחצו כאן לפרטים נוספים
חדש על המדף
אימון לילדים בוויסות חושי 
מאת דפנה ורם (סדנלר)

לחצו כאן עכשיו!
חדש על המדף!!!
מאת אורית רוזנבוים
לחצו כאן עכשיו!
דף הבית >> החנות שלנו >> טיפול בהבעה ויצירה >> החיים כואבים מאת: פרופ. אדיר כהן
 
שם המוצר/פריט:החיים כואבים מאת: פרופ. אדיר כהן
מחיר מחירון:₪98.00
המחיר שלנו:₪88.20
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪20.00
זמן אספקה:21 ימי עסקים
תקופת אחריות:0
מק''ט:0195

הוסף לסל  כמות במלאי: 10


מידע נוסף

החיים כואבים. איש מאיתנו איננו חסין מפני הכאב והסבל שבחיים. כולנו מתנסים בתקופות לא קלות של סבל בחיינו. לעתים התקופות קצרות ולעתים מתמשכות לאורך זמן, לעתים מערערות את עצם קיומנו, כמחלות ממאירות, המות יקירינו, באובדנים קשים, ולעתים פחות טראומטיות אך עדיין מרובות ייסורים וסבל, משברים משפחתיים, אובדן אהבה, בדידות, חריגות, פגיעות חברתיות וכיו"ב.
הספר שלפנינו עוסק בריבוי פניו של הסבל ובדרכי התמודדות עמו כשהוא מציע מגוון נרחב של אמצעים וכלים להתגבר עליו. פרקי הספר יביאו אותך לפתח פרספקטיבות חדשות לחשיבה אחרת לגבי סבלך; להכרה כי תפישותיך אותו תרמו לעתים להגדלתו ולא להקלתו וכי צעד ראשון בדרך להתמודדות ולניצחון על הסבל הוא לשנות גישות ותפישות, לפתח הבנות חדשות, להכיר את ריבוי הפנים שלו ובכלל זה את ההיבטים החיוביים והבונים שבו.
מצופה כי יחולו שינויים בניהול רגשותיך, עליך לאמץ אובייקטיביות שתביא לשחרור לחצים, להקלה במתחים, להגדרת תקווה, להגברת מוטיבציה למאבק, ליציאה מתוך אין האונות, להתמודדות עם הסתגרות ודיכאון, להתגברות על כעסים, לניווט עצמך בכיוון של מציאת שלווה פנימית, שליטה ומימוש עצמי. יתרה מזאת ניתן יהיה ללמוד להפוך מתחים ולחצים לכוחות חיוביים ויוצרים בחייך. דגש מיוחד יושם על הפעילות, העשייה והיצירה. היותנו אקטיביים, פעילים ויוצרים מחבר אותנו אל החיים ומקנה לנו תחושת שליטה והתקדמות בחיים.

בפרקים השונים יוארו בהרחבה נושאים רבים ודרכי התמודדות מגוונות במחלות (סרטן, ALS, 
שבץ מוחי); חריגויות (אוטיזם, תסמונת אספרגר, תסמונת דאון, פיגור); משברים משפחתיים (בגידות בחיי הנישואין, גירושין); משברים אישיים; בדידות; מחלות נפשיות; התאבדות; מוות. 

בפרקי הספר, הנוסף להיבטים התיאורטיים, לדרכי הטיפול, לכלי ההתמודדות יבואו התייחסויות לעשרות ספרים, לסיפורים אישיים, לעדויות רבות מאוד שניתנו במיוחד לצורך הספר, 
כשבהצטרפם יחד חתרו להשרות על הקורא אמונה והכרה ביכולתו להתגבר על הסבל ואף להפוך אותו למקור של חיים ותקווה.

המחבר פרופ' אדיר כהן, פרופ' לחינוך ולביבליותרפיה באוניברסיטת חיפה, ראש החוג לחינוך במיכללת עמק יזרעאל עמד בראש בית הספר לחינוך, בראש החוג לחינוך ובראש לימודי התרפיות בעזרת יצירה והבעה באוניברסיטת חיפה. מייסד לימודי הביבליותרפיה והתרפיה הפילוסופית וממטפחיהם בישראל ובעולם הוא מחברם של ספרים רבים בביבליותרפיה, פילוסופיה של החינוך, ספרות וספרות ילדים. עורכם של כתבי עת התחומים הללו וחתן פרסים רבים, ישראליים ובין לאומיים.

ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
לחצו כאן לפרטים
ספר חדש על המדף!
רץ לי בראש
שירים שהם שפה:
תקשורת חיובית ובונה
עם ילדים עם עודף קשב ומרץ
מאת אסתר גולדברג
וקרן זגורי-כהן

לחצו כאן לפרטים
חדש
Facebook
books, books, library, archive